rejestrator.com.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Artykuły

Strona główna  »  Artykuły


Bosch Security Systems wprowadza na rynek nową serię rejestratorów Divar IP All-in-One. Urządzenia te oferują zaawansowane funkcje do monitorowania i nagrywania wideo, a jednocześnie są łatwe w obsłudze.
Kamery IP to niezwykle popularne rozwiązanie monitoringu, które oferuje łatwość instalacji i elastyczność konfiguracji. Jednym z najważniejszych elementów systemu monitoringu opartego na kamerach IP jest rejestrator. W tym artykule omówimy krok po kroku, jak podłączyć kamerę IP do rejestratora.
NVR to sklep z jedną z najlepszych ofert w branży zabezpieczeń. Można w niej znaleźć sprzęt oraz usługi na najwyższym poziomie. Są to systemy monitoringu wizyjnego, systemy alarmowe oraz systemy kontroli dostępu i czasu pracy. Oferta zawiera także tworzenie projektów oraz instalacje wszystkich wymienionych systemów i profesjonalny serwis urządzeń.
Młoda firma iProVel w Warszawie dąży do zdominowania rynku monitoringu przemysłowego poprzez nowoczesne rozwiązania i wysoko jakościowe parametry swoich produktów. Profesjonalizm i innowacyjność kluczem do sukcesu
Jeśli chcesz zadbać o bezpieczeństwo swoich pracowników oraz swojego mienia, musisz wybrać odpowiedni system zabezpieczający. Masz wiele różnych możliwości, nowoczesne technologie tylko czekają na Twoją decyzję. W tym miejscu zdobędziesz kilka ważnych informacji na temat kamer przemysłowych. Warto poświęcić czas, ponieważ zdobyta wiedza pozwoli na dokonanie najlepszego wyboru.
Obecnie coraz więcej pracodawców w samochodach floty firmowej stosuje wideorejestratory samochodowe , dzięki którym mają pełną kontrolę nad poczynaniami sowich pracowników. Czym powinien charakteryzować się taki wideorejestrator? Przede wszystkim powinien dostarczać płynne i szczegółowe nagrania wideo. Dodatkowo warto zwrócić uwagę, czy umożliwia on zapis wideo tego co dzieje się przed, z tyłu oraz we wnętrzu auta. Do tego najlepiej jakby umożliwiał jeszcze zapis przebytej trasy w postaci mapy.
Profesjonalne opinie na temat sprzętu CCTV IP. CTR PARTNER opinie pozwolą Ci na wybór urządzeń, które zarówno cenowo, jak i jakościowo, będą spełniać Twoje wymagania. Opiniujemy najnowsze kamery przemysłowe, rejestratory, oprogramowanie oraz technologie stosowane we współczesnych systemach CCTV i instalacjach monitoringu IP.
Zdarzyło Ci się uczestniczyć w kolizji drogowej? Z tego tytułu poniosłeś niezasłużone straty? Chcesz uniknąć takich sytuacji w przyszłości? Jeśli tak to wideorejestrator samochodowy w lusterku LC-185CD jest rozwiązaniem, które z całą pewnością zwróci Twoją uwagę. Czym jest wideorejestrator LC-185CD? To nic innego jak podwójna kamera samochodowa - jedna ukryta w lusterku, druga przystosowana do mocowania przy tylnej szybie samochodu - która pozwala na wideorejestrację zdarzeń drogowych w jakości Full HD 1080p / VGA (przód/tył).
Firma LC Security wprowadziła do swojej oferty nowy, uniwersalny rejestrator sieciowy LC-8132NVR, który stworzono z myślą o budowie profesjonalnych systemów monitoringu IP, zapewniających nagrania wideo w jakości Full HD. Podstawową zaletą rejestratora IP LC-8132NVR jest możliwość współpracy z kamerami IP i kamerami megapikselowymi różnych producentów - pozwala na to zgodność ze specyfikacją ONVIF. Dzięki tej właściwości użytkowej rejestrator IP LC Security w wersji LC-8132NVR doskonale nadaje się do zastosowania w instalacjach CCTV IP, w których pracują kamery różnych producentów.
Z myślą o budowie skutecznych systemów monitoringu wizyjnego, zarówno tych tradycyjnych, hybrydowych, jak i sieciowych, firma LC Security wprowadziła do swojej oferty profesjonalny rejestrator hybrydowy LC-SDVR-166, który charakteryzuje się intuicyjną obsługą i wysoką funkcjonalnością. Dostępny w cenie konwencjonalnego rejestratora DVR umożliwia jednoczesny podgląd i zapis obrazu z maksymalnie 16 analogowych kamer przemysłowych lub 16 kamer IP różnych producentów (możliwa współpraca z kamerami megapikselowymi o rozdzielczości obrazu Full HD).
Cyfrowy rejestrator hybrydowy LC-SDVR-88 to nowej generacji urządzenie SDVR, które pozwala na podgląd i zapis obrazu z kamer telewizji przemysłowej, zarówno tych standardowych analogowych, jak i nowoczesnych sieciowych IP różnych producentów. Rejestrator hybrydowy LC-SDVR-88 LC Security doskonale sprawdza się w miejscach, w których istniejącą instalację nadzoru wideo CCTV chcemy powoli przekształcić w sieciowy system monitoringu wizyjnego.
Potrzebujesz funkcjonalnego, niedrogiego i skutecznego w działaniu rejestratora sieciowego NVR , który będzie odpowiednio przystosowany do pracy w monitoringu wizyjnym CCTV IP? Jeśli tak to z całą pewnością zainteresuje Cię 9-kanałowy rejestrator IP LC-9000NVR, który wyposażono w intuicyjne oprogramowanie zarządzające oraz odpowiednio przystosowano do współpracy z kamerami IP różnych producentów.
Prezentujemy wysokiej jakości rejestrator cyfrowy BCS-2404HF-S , który zaprojektowano na potrzeby wymagających systemów telewizji przemysłowej dla dużych obiektów. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom technologicznym, prezentowany produkt umożliwia budowę funkcjonalnych i skutecznych w działaniu systemów monitoringu wizyjnego.
Współczesne systemy telewizji przemysłowej coraz częściej budowane są w oparciu o urządzenia cyfrowe i sieci komputerowe z protokołem TCP/IP. Jednym z podstawowych elementów współczesnych instalacji nadzoru wideo są rejestratory sieciowe, które odpowiadają za zapis materiałów wideo oraz zarządzanie całym systemem.
Rejestratory sieciowe VS-6016 Pro to najwyższej klasy urządzenia do zapisu obrazu i dźwięku w sieciowych systemach telewizji przemysłowej IP, które dzięki podwyższonej funkcjonalności oraz niezawodnej pracy doskonale sprawdzają się w systemach nadzoru wideo dla najbardziej wymagających obiektów. Korzystając z rejestratora NVR VS-6016 Pro QNAP możemy zbudować efektywny system monitoringu dla obiektu, w których zastosowano 16 kamer sieciowych.
Prezentujemy najwyższej klasy rejestratory sieciowe NVR z serii VS-2008Pro QNAP z systemem inteligentnej analizy obrazu (automatyczne wykrywanie ruchu na obrazie, wykrywanie pozostawionych przedmiotów, wykrywanie skradzionych przedmiotów oraz wykrywanie ostrości), które rewelacyjnie sprawdzają się w systemach monitoringu CCTV IP dla średniej wielkości obiektów. Rejestratory sieciowe IP z serii VS-2008Pro QNAP umożliwiają zapis i podgląd obrazu z maksymalnie 8 kamer sieciowych IP, zarówno kamer VGA, D1 jak i megapikselowych o rozdzielczości do 8 Mpix.
Prezentujemy wysokiej klasy dyski sieciowe QNAP z serii TS-419U, które wyposażono w serwerową obudowę typu RACK 1U (odpowiednio przystosowana do montażu w szafie serwerowej), wydajny procesor Marvell 1.6GHz oraz 512MB pamięci RAM. Ze względu na swoje parametry użytkowe, dyski sieciowe QNAP TS-419U idealnie sprawdzają się jako magazyn plików z szeroką gamą funkcji sieciowych.
Rejestratory cyfrowe Bosch serii 600 to grupa profesjonalnych urządzeń pozwalających na szybkie i bezproblemowe zarządzanie zarejestrowanym obrazem i cyfrowymi systemami zapisu z dowolnej lokalizacji. Ze względu na swoje cechy użytkowe doskonale nadaje się do budowy systemów nadzoru wideo CCTV dla takich lokalizacji jak sklepy, biura czy szkoły.
Na rynku pojawił się nowy 8-kanałowy rejestrator cyfrowy w wersji BCS-3108 z kompresją H.264 oraz wieloma użytecznymi rozwiązaniami, które zarówno zwiększają funkcjonalność systemów nadzoru wideo jak i zapewniają maksymalny komfort ich obsługi. Prezentowany produkt posiada wbudowany interfejs sieciowy, dzięki czemu może być zdalnie zarządzany z poziomu lokalnej sieci komputerowej LAN – dostęp do obrazu z kamer w dowolnym miejscu.
BCS-0804HF-A to wysokiej klasy rejestrator cyfrowy DVR o podwyższonej funkcjonalności, który dzięki swoim właściwościom użytkowym, pozwala na budowę skutecznych w działaniu systemów telewizji dozorowej dla średniej wielkości obiektów. Prezentowany rejestrator DVR pozwala na stworzenie instalacji, składającej się z maksymalnie 8 kamer telewizji przemysłowej, z których obraz może być rejestrowany z łączną prędkością 200 kl./s dla rozdzielczości PAL D1 – wysoka jakość materiału wideo, umożliwia wideoweryfikację osób i zdarzeń alarmowych.
AVC-DR043 AVTECH to wysokiej klasy cyfrowy rejestrator wizji, przeznaczony do zastosowania we współczesnych systemach telewizji dozorowej CCTV. Prezentowany rejestrator cyfrowy rewelacyjnie nadaję się do budowy niedużych systemów telewizji przemysłowej, w których zachodzi konieczność rejestracji wysokiej jakości materiałów wideo.
GV-NVR Lite to kompaktowy rejestrator sieciowy, umożliwiający obsługę do 4 kamer sieciowych IP Geovision oraz nadający się do zastosowania na wyjątkowo małych przestrzeniach. Prezentowany produkt cechuje się najwyższą funkcjonalnością, niezawodną pracą oraz wygodną obsługą.
LC-1616 to jeden z cieszących się największa popularnością rejestratorów cyfrowych, umożliwiających budowę stabilnych i efektywnie działających systemów monitoringu CCTV dla dużych obiektów. Model LC-1616 cechuje wysoka funkcjonalność, natomiast obsługa wielu nowoczesnych technologii pozwala na maksymalne wykorzystanie analogowych systemów telewizji przemysłowej.
LC-8008 to profesjonalny rejestrator cyfrowy z kompresją H.264 oraz 8-kanałami wideo do połączenia kamer przemysłowych. Idealna propozycja dla średniej wielkości systemów nadzoru wideo. Dzięki korzystnym parametrom pracy (łączna prędkość zapisu do 200 kl./s, możliwość zapisu i wyświetlania obrazu w pełnej rozdzielczości PAL D1), rejestratory cyfrowe LC-8008 firmy LC Security bardzo dobrze sprawdzają się w miejscach, w których oczekuje się uzyskania płynnych nagrań wideo.
Rejestratory sieciowe VS-8024U-RP firmy QNAP to urządzenie stworzone z myślą o budowie profesjonalnych systemów telewizji przemysłowej, w których przesył danych realizuje się za pomocą sieci IP. Model VS-8024U-RP został wyposażony w solidną obudowę serwerową typu RACK 2U, która skutecznie chroni wnętrze przed uszkodzeniami mechanicznymi.
VS-4016U-RP VioStor to wysokiej klasy rejestrator sieciowy IP, umożliwiający budowę efektywnych w działaniu i wygodnych w zarządzaniu systemów monitoringu IP. Model VS-4016U-RP ze względu na swoje możliwości użytkowe pozwala na tworzenie dużych instalacji CCTV IP, w których zachodzi konieczność jednoczesnej obsługi do 16 kamer sieciowych IP.
Firma QNAP przedstawia wysokiej klasy 4-kanałowy rejestrator sieciowy IP z serii NVR-104V/P, którego konstrukcja oraz parametry użytkowe pozwalają na tworzenie funkcjonalnych i efektywnych w działaniu systemów monitoringu IP dla małych obiektów. Rejestrator sieciowy NVR-104V/P został wyposażony w szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które realnie podnoszą jakość i skuteczność pracy współczesnych instalacji monitoringu wizyjnego, w których transmisja danych audio/video oraz zarządzanie jest realizowane z wykorzystaniem sieci komputerowej IP (ang. Internet Protocol).
LC-4004 firmy LC Security to wysokiej klasy rejestrator DVR, który ze względy na swoją specyfikację techniczną idealnie nadaje się do budowy małych instalacji CCTV dla takich obiektów, jak: sklepy, małe przedsiębiorstwa, domy jednorodzinne, itp. Rejestrator cyfrowy z serii LC-4004 został wyposażony w kilka nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które zapewniają wysoką jakość pracy systemów telewizji przemysłowej.
BCS-NVR0804DS-L to profesjonalny rejestrator sieciowy , pozwalający na zapis wysokiej jakości sygnałów wideo z kamer sieciowych IP. Ze względu na swoją konstrukcję oraz oferowane parametry techniczne model BCS-NVR0804DS-L rewelacyjnie nadaje się do tworzenia skutecznych w działaniu instalacji CCTV IP dla małych i średnich obiektów.
BCS-0404LE-AS to profesjonalny 4-kanałowy rejestrator cyfrowy na wyposażeniu którego znajdziemy szereg ciekawych rozwiązań, zwiększających skuteczność działania systemów nadzoru wideo. Rejestratory cyfrowe z serii BCS-0404LE-AS zostały zaprojektowane na potrzeby małych, lecz wymagających systemów telewizji przemysłowej, o czym doskonale świadczą zaawansowane rozwiązania technologiczne jakie znajdziemy na jego wyposażeniu.
GV-Compact DVR-S to mobilny rejestrator cyfrowy firmy Geovision, pozwalający na zapis wysokiej jakości sygnałów audio/wideo. Rejestrator z serii GV-Compact DVR-S pozwala na równoczesne rejestrowanie sygnałów wideo z 4 kamer przemysłowych w formacie MPEG4 ASP.
Rejestrator BCS0804HE-T to najwyższej jakości 8-kanałowe urządzenie, zapewniające cyfrowy zapis obrazu i dźwięku w instalacjach telewizji przemysłowej. Model BCS0804HE-T w celu zapewniania najwyższej jakości i funkcjonalności pracy został wyposażony w kilka nowoczesnych rozwiązań technologicznych w tym w kompresje wideo H.264, złącze HDMI, obsługę dysków eSATA oraz tryb pracy PENTAPLEX, pozwalający na równoczesną realizację podglądu, rejestracji, odtwarzania, archiwizacji i przekazywania obrazu do sieci IP.
Profesjonalny rejestrator cyfrowy BCS0804LE-L z kompresją H.264 oraz obsługą dysków SATA stanowi doskonałą propozycję na zapis obrazu w wymagających systemach nadzoru wideo. Model BCS0804LE-L posiada 8 wejść wideo i 4 wejścia audio, które pozwalają na stworzenie kompletnego systemu bezpieczeństwa, zapewniającego wysoką jakość nagrań audio/wideo.
AVL-683 to wysokiej klasy, zintegrowane urządzenie dozorowe, które dzięki połączeniu rejestratora cyfrowego DVR i monitora LCD 19” stanowi kompletne rozwiązanie, pozwalające na efektywne zarządzanie materiałem wizyjnym w systemach telewizji przemysłowej. Jest to pierwsze urządzenie tego typu, wykorzystujące format wideo H.264 (najlepsza metoda kompresji sygnałów wideo, pozwalająca na znaczne zaoszczędzenie pamięci dysków oraz na wydajną pracę w sieci, nawet przy łączach o małej przepustowości).
Karty komputerowe GV-1240/8 PCI-E Geovision to grupa urządzeń stworzonych specjalnie na potrzeby współczesnych systemów telewizji dozorowej. Podstawową cechą użytkową prezentowanej rodziny kart DVR jest magistrala PCI-Express służącą do przyłączania urządzeń do płyty głównej.
Rejestratory sieciowe RPNVR 8 Geovision to niezwykle funkcjonalne urządzenia dozorowe, które zostały wyposażone w solidną i estetycznie wykonaną obudowę przemysłową RACK 19" 4U. Podwyższona funkcjonalność oraz najlepsze na rynku oprogramowanie do zarządzania materiałem wizyjnym w systemach CCTV firmy Geovision sprawia, że rejestratory IP RPNVR 8 rewelacyjnie sprawdzają się w profesjonalnym monitoringu IP.
BCS0804LE-A to profesjonalny rejestrator cyfrowy, którego konstrukcja pozwala na zapis sygnałów wizyjnych i fonicznych. Rejestrator cyfrowy z serii BCS0804LE-A zapewnia rejestrację 8 sygnałów wizyjnych w czasie rzeczywistym z prędkością 200 klatek na sekundę, co pozwala na uzyskanie dynamicznego materiału wideo.
AVC-787ASV to nowa propozycja firmy AVTECH na prowadzenie wysokiej jakości zapisu obrazów i dźwięków w systemach telewizji dozorowej. Rejestrator cyfrowy AVC-787ASV jest urządzeniem wielokanałowym pozwalającym na rejestrację sygnału wideo z 16 kamer przemysłowych oraz dźwięku z 4 źródeł fonicznych.
4-kanałowy rejestrator cyfrowy sygnałów audio/video z serii AVC792 / CPD792 SATA II to propozycja dla wymagających użytkowników i systemów telewizji dozorowej. Prezentowane urządzenie doskonale łączy w sobie jakość, stabilność pracy, funkcjonalność oraz atrakcyjną cenę. Na dzień dzisiejszy jest to najlepsza propozycja w ofercie 4 kanałowych rejestratorów przemysłowych.
Zaawansowany technologicznie rejestrator cyfrowy H.264 z serii KPD-678 SATA to doskonała propozycja na cyfrowy zapis obrazu i dźwięku w dużych systemach telewizji dozorowej. Rejestratory cyfrowe KPD678 SATA oferują najlepsze rozwiązania, które pozwalają na prowadzenie skutecznego nadzoru wizyjnego.
Zaawansowany technicznie rejestrator DVR z serii KPD-672 SATA to znakomita propozycja na zapis obrazów i dźwięków w niedużych instalacjach monitoringu wizyjnego. Urządzenie spełnia wszystkie najnowsze standardy CCTV, a dzięki nowoczesnym rozwiązaniom zapewnia prawidłowe i skuteczne działanie systemów telewizji przemysłowej.
Komputerowy zapis obrazu to system bazujący na karcie DVR i specjalistycznym oprogramowaniu, którego zadaniem jest zapis danych i zarządzanie materiałem wizyjnym w systemach telewizji przemysłowej. Komputerowy zapis obrazu w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami bazującymi na standardowych rejestratorach cyfrowych cechuje się zdecydowanie większą funkcjonalnością.
KPD-676 SATA to 8-kanałowy rejestrator cyfrowy będący następcą popularnego rejestratora DVR z serii KPD608. Nowa odsłona tego popularnego rejestratora DVR zadziwia przede wszystkim swoimi właściwościami związanymi z zapisem sygnałów wideo.
GV 1120 / 16 COMBO firmy GeoVision to profesjonalne karty DVR, których konstrukcja pozwala na budową nowoczesnych i efektywnych instalacji monitoringu wizyjnego. Karty komputerowe DVR Geovision ze względu na swoje ogromne możliwości, doskonałe parametry techniczne oraz atrakcyjną cenę są uznaną gamą produktów wśród szerokiego grona specjalistów z branży security na całym świecie.
Hurtownia CCTV . Rejestrator do monitoringu wizyjnego z serii AVC 787D został wyposażony w nagrywarkę DVD, dużą liczbę kanałów audio/wideo oraz kartę sieciową, pozwalającą na zdalny dostęp z poziomu sieci IP. Model AVC 787D posiada 16 kanałów wideo, z których obrazy rejestruje z prędkością do 400 klatek na sekundę w rozdzielczości 720x576px.
BCS-DVR0804 z LAN to profesjonalne rejestratory cyfrowe H264, których cechą charakterystyczną jest bardzo wysoki poziom rejestrowanym materiałów wideo. Ze względu na swoje właściwości techniczne prezentowany rejestrator CCTV doskonale nadaje się do budowy średniej wielkości, nowoczesnych instalacji monitoringu wizyjnego.
Cyfrowy rejestrator DG 0412 to profesjonalne narzędzie do zapisu obrazu z kamer przemysłowych. Największą zaletą prezentowanego rejestratora jest wysoka jakość obrazu dostępna za najniższą cenę.
Rejestrator cyfrowy KPD 604 to obecnie zdecydowanie najlepsze połączenie jakości i ceny. Urządzenie ze względu na swoją budowę jest przeznaczone do tworzenia małej wielkości instalacji monitoringu wizyjnego. Wysoka jakość zapisu oraz niezwykle stabilna praca pozwalają na efektywne dozorowanie obiektów.
Karty DVR z serii GV 1480 GeoVision to wielokanałowe urządzenia wizyjne, których konstrukcja sprawia, że doskonale sprawdzają się podczas prowadzenia zapisu obrazu i dźwięku w dużych systemach monitoringu CCTV.
GeoVision GV1240 to komputerowe karty DVR o imponujących parametrach zarówno zapisu obrazu jak i dźwięku. Producent zastosował w karcie DVR GV 1240/ 16 aż 16 kanałów wizyjnych oraz 16 kanałów fonicznych.
Rejestrator cyfrowy z serii GV 2004 to wysokiej klasy karta DVR firmy GeoVision. Model GV 2004 cechuje się doskonałymi parametrami pracy oraz podwyższoną funkcjonalnością.
www.geovision.pl – sklep CCTV . Karta komputerowa GV650 to produkt dozorowy najwyższej klasy. Karta komputerowa GV 650 posiada te same funkcje co profesjonalne, wolnostojące rejestratory obrazu i dźwięku.
Karta GV250 to profesjonalne urządzenie cyfrowe, umożliwiające tworzenie systemów monitoringu wizyjnego o niewielkich rozmiarach. Ze względu na swoje parametry techniczne oraz wyjątkowo korzystną cenę karty GV250 firmy GeoVision to obecnie najczęściej wybierane produkty dozorowe z tej kategorii ( cennik kart GeoVision ).
XQ1600 to rejestrator DVR, który został zaprojektowany z myślą o pracy w dużych instalacjach telewizji przemysłowej. Rejestrator cyfrowy z serii XQ1600 obsługuje 16 wejść wideo oraz 4 wejścia audio.
Wielokanałowy rejestrator wizji i fonii z serii BCS-1604GBE to rewelacyjna propozycja na zapis danych w dużych i bardzo wymagających systemach monitoringu przemysłowego. Na pokładzie rejestratora DVR BCS-1604GBE można znaleźć wiele najnowszych rozwiązań, gwarantujących efektywną i stabilną pracę.
8-kanałowy rejestrator obrazu z serii DG0824 z obsługą sieci LAN to rewelacyjna propozycja na zapis danych w systemach telewizji dozorowej o średniej wielkości. Model DG0824 oferuje nie tylko zapis wizji ale także i dźwięku.
Model DG0412 firmy DigiGuard został zaprojektowany z myślą o pracy w niewielkich systemach monitoringu CCTV. Główne cechy użytkowe profesjonalnego rejestratora przemysłowego z serii DG 0412 firmy DigiGuard to funkcjonalność, bezawaryjność oraz wysoka jakość rejestrowanych materiałów.
Profesjonalny rejestrator DVR BCS-1604GBEH to najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązanie w instalacjach telewizji dozorowej. Model BCS-1604GBEH oferuje najwyższej jakości, cyfrowy zapis obrazu oraz dźwięku.
Najwyższej klasy cyfrowy rejestrator obrazu z serii BCS DVR0404LN to produkt dozorowy przeznaczony do zastosowania w najbardziej wymagających systemach telewizji dozorowej. Model BCS DVR0404LN korzysta z najnowocześniejszych technologii kodowania obrazów H.264 oraz wydajnej kompresji sygnałów audio G.711.
AVC763 AVTECH – rejestrator DVR CCTV z wbudowanym interfejsem sieciowym. Model AVC763 umożliwia zapis danych z czterech kanałów wideo oraz jednego kanału audio. Rekomendowany głównie do zastosowania w systemach monitoringu wizyjnego, gdzie jakość zapisywanego obrazu nie jest głównym priorytetem.
AVC-760 SATA to najwyższej jakości rejestratory wizji, dostępne jedynie w profesjonalnym centrum zabezpieczeń CTR Partner . Cyfrowe rejestratory obrazu z serii AVC-760 SATA posiadają możliwość pracy w pełnym trybie PENTAPLEX, dzięki któremu rejestratory DVR AVC-760 SATA są w stanie wykonywać w tym samym czasie aż pięć czynności.
System nadzoru w wersji GV-NVR (4 GV) firmy GeoVision to profesjonalny i funkcjonalny rejestrator sieciowy przystosowany do współpracy z sieciowymi urządzeniami marki GeoVision. Rejestrator sieciowy GV-NVR (4 GV) pozwala na zapis wizji i fonii z sieciowych kamer IP z serii GV-IPCAM lub wideoserwerów IP GV.
Zaawansowany technicznie rejestrator Divar XF to fantastycznej jakości urządzenie do rejestracji obrazów z kamer przemysłowych. Cyfrowy rejestrator wizji Divar XF został wyposażony w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne z dziedziny kodowania obrazu.
GV-Compact DVR GeoVision to na dzień dzisiejszy najlepszy mobilny rejestrator CCTV. Mobilny rejestrator GV-Compact DVR został zaprojektowany z myślą o pracy w terenie, stąd też cechuje się niewielkimi wymiarami oraz małą wagą.
Na rynku CCTV jest wiele kart DVR jednak karta GV800 marki GeoVision z całą pewnością zasługuje na uwagę. Cechy najlepiej opisujące kartę DVR GV800 to funkcjonalność, prosta obsługa, ogromne możliwości, wysoka jakość zapisu oraz atrakcyjna cecha.
RA16400 to fantastyczne rejestratory GeoVision do cyfrowej rejestracji wizji i fonii w systemach CCTV. Rejestratory GeoVision DVR z serii RA16400 zostały zaprojektowane ze szczególną uwagą na możliwość obsługi dużej liczby kamer CCTV oraz mikrofonów nasłuchowych.
Rejestratory cyfrowe TRIPLEX należą do najbardziej zaawansowanych urządzeń w tej branży. Rejestratory cyfrowe TRIPLEX charakteryzują się ogromnymi możliwościami i szczególnie wysoką stabilnością pracy.
Karta DVR GV600 to produkt firmy GeoVision służący do budowy systemów telewizji przemysłowej. Seria GV600 nadaje się zarówno do zastosowania w standardowych jak i profesjonalnych aplikacjach CCTV.
Karta komputerowa GV2008 to najwyższej klasy urządzenie dozorowe marki Geo Vision . Model GV2008 Geo Vision pozwala na jednoczesny zapis wizji i fonii z 8 wejść wideo i 8 wejść audio.
Rifatron to producent znanych rejestratorów obrazu. Rejestratory firmy Rifatron cechują się stabilnością i niezawodnością, ponieważ pracują na systemie LINUX.
Rejestrator cyfrowy Divar MR to najnowszy produkt dozorowy firmy BOSCH Security, będący połączeniem wysokiej jakości zapisu wizji i imponującej funkcjonalności, dzięki której znajduje zastosowanie w bardzo wielu aplikacjach CCTV. Rejestrator cyfrowy Divar MR w zależności od wersji pozwala na zapis wizji z 8 lub 16 kamer przemysłowych.
Rejestrator cyfrowy wideo z serii KPD 616 to urządzenie do cyfrowej rejestracji wizji w systemach monitoringu CCTV. Cyfrowy rejestrator DVR KPD 616 doskonale nadający się do budowy systemów CCTV, gdzie istnieje potrzeba zapisu obrazu z dużą szybkością oraz długi czas archiwizacji materiałów wideo.
Divar to seria uniwersalnych i zaawansowanych technologicznie rejestratorów cyfrowych firmy Bosch. Seria Divar została zaprojektowana z myślą o pracy we wszystkich współczesnych aplikacjach telewizji dozorowej.
KPD 604 to czterokanałowy rejestrator DVR przystosowany do pracy w sieciach komputerowych typu LAN/WAN/INTERNET. Rejestrator cyfrowy KPD 604 został zaprojektowany z myślą o użytkownikach, którzy cenią sobie zarówno dobrą jakość rejestrowanych obrazów jak i atrakcyjną cenę.
Rejestratory cyfrowe to nowoczesne urządzenia dozorowe przystosowane do zapisu obrazu i dźwięku we współczesnych systemach telewizji przemysłowej. Obserwując dzisiejszy rynek urządzeń dozorowych można łatwo zauważyć, że dostępność magnetowidów poklatkowych spadła niemalże do zera, a ich miejsce zastąpiły rejestratory cyfrowe i karty komputerowe DVR.
Karty komputerowe Geovision GV 2004 Combo to jedna z najlepszych propozycji nowoczesnego monitoringu. Karty komputerowe z serii GV 2004 Combo stanowią doskonałą alternatywę dla drogich rejestratorów cyfrowych.
Cyfrowy rejestrator wideo LC-PVR4000 to na dzień dzisiejszy najlepsze urządzenie do zapisu wizji w przenośnych aplikacjach telewizji przemysłowej. Rejestrator wizji LC-PVR4000 to niewielkie urządzenie elektroniczne posiadające ogromne możliwości.
Masz mały biznes? Zastanawiasz się jak go skutecznie zabezpieczyć? Rozwiązaniem Twojego problemy są zestawy CCTV z serii mały biznes. Czym są zestawy CCTV? Zestawy CCTV to dokładnie skompletowane gotowe instalacje telewizji dozorowej. Zestawy CCTV z serii mały biznes składają się z rejestratora cyfrowego oraz kompletu czterech kamer przemysłowych wyposażonych w wysokiej klasy obiektywy 3,5-8mm.
Kamera szybkoobrotowa YK 2E00 zaliczana jest do kamer kolorowych. Wysoka jakość obrazu gwarantuje, że kamera sprawdzi się w każdych warunkach. Kolor wraz z rozdzielczością obrazu na poziomie 470 linii telewizyjnych pozwala na dokładną identyfikację różnego rodzaju przedmiotów oraz osób.
RIFATRON iMDVRS1648 to rejestrator cyfrowy posiadający ciekawym i nowoczesny design (dostępny w kilku wersjach kolorystycznych). Jednak sam wygląd to nie wszystko co oferuje nam rejestrator cyfrowy RIFATRON iMDVRS1648.
Rejestrator cyfrowy to urządzenie dzięki któremu możliwy jest zapis obrazu z kamer przemysłowych. Rejestratory cyfrowe są stale rozwijane i wzbogacane o nowe funkcje. Rozwój rejestratorów cyfrowych związany jest z szybkim rozwojem technologii wykorzystywanych do budowy systemów telewizji przemysłowej.
Czterokanałowy rejestrator cyfrowy JSA-HQ400 to profesjonalne urządzenie wykorzystywane do budowy niewielkich systemów telewizji przemysłowej. Rejestrator cyfrowy działa w pełnym trybie TRIPLEX. Ponadto, dzięki wbudowanemu serwerowi WWW, rejestrator cyfrowy JSA-HQ400 może być zdalnie obsługiwany za pomocą różnego rodzaju sieci komputerowych (LAN, WAN).
AVC760 to oznaczenie wysokiej jakości rejestratora cyfrowego zaliczanego do rodziny TRIPLEX. Wszystkie rejestratory AVC760 posiadają miejsca na podłączenie dodatkowych dysków twardych. Maksymalna pojemność dysku twardego to 400GB.
Coraz częściej polskie szkoły znajdują się pod czujnym okiem kamer. Monitoring to jeden z elementów programu bezpieczna szkoła. Ile kosztuje monitoring? Weźmy przykładowo pod uwagę miasto Poznań
Walka z piractwem drogowym nie należy do najłatwiejszych. Nawet fotoradary nie spisują się najlepiej. Dlaczego? Największym problemem związanym z fotoradarami jest identyfikacja tablic rejestracyjnych .

DVR

Karty DVR to elementy systemu telewizji przemysłowej, oferujące największe możliwości przy jak najniższej cenie. Skuteczność kart DVR w dużej mierze zależy od użytego oprogramowania.
Czułość kamery to niezwykle istotny element. Czułość to najbardziej kontrowersyjny i najczęściej manipulowany parametr dotyczący kamery. Producenci zawsze określają jaka jest czułość kamery, jednak bardzo rzadko podają w jakich warunkach został ten parametr zmierzony.
Rejestratory DVR posiadają kilka rodzajów zastosowania. Rejestratory DVR posiadające jeden kanał do zapisu można podłączyć bezpośrednio do kamery przemysłowej, lub innego źródła sygnału.

Archiwum