rejestrator.com.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Cyfrowy rejestrator DG 0412

Strona główna  »  Artykuły  »  Cyfrowy rejestrator DG 0412


Cyfrowy rejestrator DG 0412
Cyfrowy rejestrator DG 0412 to profesjonalne narzędzie do zapisu obrazu z kamer przemysłowych. Największą zaletą prezentowanego rejestratora jest wysoka jakość obrazu dostępna za najniższą cenę.
Model DG-0412 DigiGuard został specjalnie zaprojektowany z myślą o budowie niewielkich lecz wymagających systemów monitoringu wizyjnego. Korzystne parametry pracy oraz szereg dodatkowych elementów sprawiają, że rejestratory cyfrowe z serii DG-0412 bardzo dobrze sprawdzają się w miejscach gdzie liczy się zapis obrazu w wysokiej jakości oraz długi okres przechowywania nagrań wideo.

Rejestrator cyfrowy DG0412 posiada 4 kanały wideo oraz 2 kanały audio, co pozwala na jednoczesny zapis wizji z 4 kamer przemysłowych oraz fonii z 2 mikrofonów nasłuchowych. W trakcie zapisu urządzenie korzysta z kompresji MPEG-4, która gwarantuje wysoką jakość nagrań wideo. Ponadto, prezentowany rejestrator zapisuje obrazy z imponującą częstotliwością rzędu 100 kl/sek., co dodatkowo wpływa na podwyższenie poziomu jakości uzyskiwanych nagrań wideo.

Ogromną zaletą rejestratora DG0412 jest wbudowana nagrywarka DVD, przy pomocy której w łatwy sposób możemy przenosić nagrania na inne urządzenia lub tworzyć zewnętrzne archiwum materiałów wideo na nośnikach DVD. Wbudowany dysk twardy o pojemności 500GB gwarantuje wielotygodniową pracę w trybie ciągłym. W przypadku wyczerpania się miejsca na dysku specjalna funkcja automatycznie nadpisuje najstarsze pliki, co zapewnia ciągłość w prowadzeniu nadzoru wizyjnego.

Prosta obsługa i zaawansowane funkcje. Urządzenie posiada dwa rodzaje menu w języku polskim (podstawowe i dla zaawansowanych), co pozwala na odpowiednie dostosowanie rejestratora do własnej wiedzy i wymagań. Menu w najprostszej wersji umożliwia bezproblemową obsługę osobą, które nigdy wcześniej nie miały styczności z tego typu urządzeniami. Kolejną istotną funkcją modelu DG-0412 są funkcjonalne tryby zapisu, które zdecydowanie ułatwiają pracę z urządzeniem. Na wyposażeniu rejestratora znajdują się następujące tryby zapisu wizji:

- tryb ciągły – rejestracja obrazu bez ingerencji użytkownika,

- tryb kalendarz (harmonogram zadań) – automatyczna inicjacja rejestracji w ściśle określonych przedziałach czasowych,

- tryb alarmowy – automatyczny zapis wizji po wystąpieniu zdarzenia alarmowego,

- tryb detekcji ruchu – automatyczny zapis po wykryciu ruchu w strefie strzeżonej.

Rejestrator cyfrowy DG0412 DigiGuard pracuje w technologii Pentaplex, która pozwala na jednoczesne wykonywanie aż 5 czynności (podgląd na żywo, rejestracja, odtwarzanie, archiwizacja, oraz podgląd przez sieć).

Model DigiGuard DG 0412 posiada wbudowany moduł sieciowy, dzięki któremu możemy zdalnie nadzorować rejestrator z poziomu sieci LAN lub Internet. Zdalny podgląd obrazów w trybie na żywo online jest realizowany z poziomu standardowej przeglądarki internetowej. Prowadząc dozór przy pomocy rejestratora DG0412 masz dostęp do obrazu z każdego miejsca na ziemi.

Dla bardziej wymagających użytkowników doskonałą alternatywą jest rejestrator DG0824 (8 kanałów wideo) i DG1648 (16 kanałów wideo).

Specyfikacja techniczna modelu DG 0412 DigiGuard:

Tryb pracy: PENTAPLEX
Liczba wejść wideo: 4 (BNC)
Prędkość zapisu: max. 100kl/sek.
Kompresja: MPEG 4
Rozdzielczość: 352 x 288 przy rejestracji 100 kl/sek.
720 x 576 przy rejestracji 25 kl/sek
Pełny ekran 720*576
Tryb zapisu: ręczne /alarmowe/ kalendarz/ detekcja ruchu
Liczba wyjść wideo: 2 x BNC
Liczba wejść/ wyjść audio: 1 / 1
Zdalne sterowanie: pilot w komplecie, komputer PC przez sieć
Interfejs sieciowy: Ethernet RJ-45 (10/100 Base-T)
Obsługiwane protokoły: TCP/IP, DHCP, FTP, DDNS
Archiwizacja: dysk HDD (max. 500 GB)
Blokada klawiatury: TAK
ZOOM / PIP: TAK /TAK
Hasło: Tak
Sposób wyszukiwania nagrań: ostatni zapis, pełna lista, z detekcji ruchu, wg dat
Przyśpieszanie odtwarzania: max. x 32
Przeglądanie nagrań na innym urządzeniu: TAK
Regulacja parametrów obrazu: kolor, kontrast, jasność, nasycenie
Poziomy jakości obrazu: podstawowa (basic), normalna (normal), wysoka (high), najlepsza (best)
Nazwy kamer: 6 znaków
Detekcja ruchu: TAK
Zasilanie: 230 V AC (DC 19V, 42W)
Wymiary: 375 x 282 x 61 mm
inne: przełączanie sekwencyjne
backup poprzez DVD R/W lub CD R/W


Przejdź do sklepu internetowego: rejestrator DG0412

Podobne produkty:

rejestrator DG0824

DG 1648