rejestrator.com.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

AVL-683

Strona główna  »  Artykuły  »  AVL-683


AVL-683
AVL-683 to wysokiej klasy, zintegrowane urządzenie dozorowe, które dzięki połączeniu rejestratora cyfrowego DVR i monitora LCD 19” stanowi kompletne rozwiązanie, pozwalające na efektywne zarządzanie materiałem wizyjnym w systemach telewizji przemysłowej. Jest to pierwsze urządzenie tego typu, wykorzystujące format wideo H.264 (najlepsza metoda kompresji sygnałów wideo, pozwalająca na znaczne zaoszczędzenie pamięci dysków oraz na wydajną pracę w sieci, nawet przy łączach o małej przepustowości).
Rejestrator cyfrowy AVL-683 AVTECH umożliwia zapis sygnału wideo z 4 kamer CCTV w rozdzielczości do 720x576 pikseli (PAL) lub 720x480 pikseli (NTSC). Rozdzielczość rejestrowanego obrazu może być regulowana, dzięki czemu każdy z użytkowników może przystosować jakość uzyskiwanych nagrań wideo do własnych potrzeb. Dane z obsługiwanych kamer mogą być rejestrowane na max. 1 dysku twardym SATA o pojemności do 1TB, co gwarantuje długi okres przechowywania nagrań wideo. Urządzenie zapewnia jednoczesną realizację kilku czynności (funkcja multipelx), w tym: wyświetlanie obrazu, nagrywanie, odtwarzanie, archiwizowanie oraz wykonywanie czynności związanych z pracą w sieci IP. Dużą zaletą prezentowanego rejestratora DVR są dostępne tryby zapisu (ręczny, harmonogram, detekcja ruchu, alarmowy) pozwalające na personalizację sposobu działania. Dodatkowe cechy użytkowe rejestratora cyfrowego z serii AVL-683 firmy AVTECH:

  • Interfejs sieciowy Ethernet 10/100 Base-T,
  • Protokoły sieciowe: TCP/IP, PPPOE, DHCP oraz DDNS,
  • Multicast: jednoczesny, zdalny dostęp dla 20 użytkowników,
  • Intuicyjne, graficzne menu użytkownika,
  • 4 wejścia audio do zapisu dźwięku,
  • Profesjonalny monitor przemysłowy z matrycą LCD 19 cali, który może być używany zarówno do komputera PC lub do nadzoru wideo.