rejestrator.com.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Rejestrator cyfrowy BCS-2404HF-S

Strona główna  »  Artykuły  »  Rejestrator cyfrowy BCS-2404HF-S


Rejestrator cyfrowy BCS-2404HF-S
Prezentujemy wysokiej jakości rejestrator cyfrowy BCS-2404HF-S, który zaprojektowano na potrzeby wymagających systemów telewizji przemysłowej dla dużych obiektów. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom technologicznym, prezentowany produkt umożliwia budowę funkcjonalnych i skutecznych w działaniu systemów monitoringu wizyjnego.

Podstawową zaletą użytkową modelu BCS-2404HF-S jest możliwość jednoczesnego zapisu obrazu z 24 kamer przemysłowych oraz dźwięku z 16 źródeł fonicznych, co umożliwia stworzenie kompletnej instalacji CCTV z opcją zapisu wizji i fonii.

Rejestrator DVR BCS2404HF-S zapewnia bardzo wysoką jakość materiałów wideo, które pozwalają na rozpoznawanie zarejestrowanych osób, przedmiotów i zdarzeń alarmowych. Jest to zasługują zapisu obrazu z prędkością aż 600 klatek na sekundę w rozdzielczości 4CIF(D1), co w przełożeniu na każdą z obsługiwanych kamer daje 25 klatek na sekundę (nagrania wideo w czasie rzeczywistym). Rejestrator obsługuje najlepszą metodę kompresji wideo H.264. Dzięki obsłudze wielozadaniowego trybu pracy Pentaplex, rejestrator cyfrowy BCS-2404HF-S umożliwia równoczesne wykonywanie kilku czynności (podgląd obrazu w trybie na żywo, rejestracja, odtwarzanie, archiwizacja oraz praca w sieci IP). Dane audio/wideo mogą być zapisywane na maksymalnie 8 dyskach twardych HDD SATA o pojemności do 1TB każdy, dzięki czemu rewelacyjnie sprawdza się w systemach telewizji dozorowej, w których konieczna jest archiwizacja danych przez długi okres czasu. Kosztem dwóch dysków możemy zastosować nagrywarkę DVD-RW.

Profesjonalny 24-kanałowy rejestrator cyfrowy BCS2404 HF-S posiada wbudowany moduł sieciowy RJ-45 Ethernet, który pozwala na jego bezpośrednie podłączenie do sieci komputerowej, i tym samym prowadzenie zdalnego nadzoru wideo z dowolnego miejsca na świecie, o ile został zapewniony dostęp do sieci Internet. Zdalny podgląd obrazu z obsługiwanych przez rejestrator kamer może być realizowany za pomocą różnych przeglądarek internetowych, urządzeń mobilnych typu iPhone czy Samsung Galaxy lub dedykowanego oprogramowania, które znajdziemy w komplecie z rejestratorem. Produkt dostępny jedynie w specjalistycznych sklepach CCTV.