rejestrator.com.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Nowatorska firma toruje drogę na szczyt

Strona główna  »  Artykuły  »  Nowatorska firma toruje drogę na szczyt


Nowatorska firma toruje drogę na szczyt
Młoda firma iProVel w Warszawie dąży do zdominowania rynku monitoringu przemysłowego poprzez nowoczesne rozwiązania i wysoko jakościowe parametry swoich produktów.
Profesjonalizm i innowacyjność kluczem do sukcesu

iProVel nie funkcjonuje długo. Domena firmy powstała stosunkowo niedawno i pomimo braku renomy dystrybutorem produktów iProVel jest CTR Partner. Grupa CTR Partner jest opisana jako lider systemu zabezpieczeń, w strefie marek posiada prawie trzydziestu różnych producentów. 

Dlaczego otworzyli się na tak młodą firmę? Gdy wejdziemy na stronę internetową iprovel.pl zostajemy zarzuceni ogromem informacji o innowacyjnych technologiach. Firma opisuje się jako twórca najlepszych rozwiązań dla monitoringu przemysłowego. Jednak, na stronie wszystkich producentów kamer widnieje podobna kwestia. Co odróżnia iProVel? Wystarczy zajrzeć w zakładkę „technologie”.

Kamera wszechstronna jak człowiek renesansu

iProVel nie oszczędza słów oraz miejsca na opis swoich zalet. Wymienili oni tak dużo funkcji, technologii oraz rozwiązań, że wystarczy na długą wieczorową lekturę. Na dzień bieżący na witrynie sieciowej firmy można doliczyć się dwudziestu sześciu różnych trybów, funkcji i zastosowań. Wszystkie z nich pozwalają w jakiś sposób zwiększyć wszechstronność i uniwersalność kamer. iProVel łączy ze sobą większość dotychczas spotkanych w monitoringu technologii. 

Klient poszukujący wszechstronnej kamery, która może pracować w prawie każdych warunkach nie rozczaruje się rozwiązaniami pokazanymi przez iProVel. Firma rekompensuje krótką działalność jakością swoich kamer. Wprowadzając tyle nowinek technicznych, iProVel bliżej do Leonarda da Vinci monitoringu niż do standardowej firmy. 

Biorąc pod uwagę różnorodność dostępnych na rynku produktów, iProVel skupia w swoich kamerach wszystkie najlepsze rozwiązania jakie można spotkać. Balans bieli, reprodukcja tonów, szeroki zakres dynamiki, inwersja mocnego oświetlenia, funkcja Defog, regulacja wzmocnienia. Ponadto, wszystkie funkcje są przystępnie opisane na stronie iProVel tak, by były zrozumiałe nawet dla laika w tej dziedzinie.

Powiew świeżości

iProVel posiada potencjał, by zaistnieć oraz utrzymać się na rynku związanym z monitoringiem. Jak wiadomo, czas zweryfikuje autentyczną jakość produktów oraz obsługi konsumenta. Jednak biorąc pod uwagę, że dystrybucją ich kamer zajmuje się CTR Partner w Warszawie nie ma się zbytnio co zamartwiać o te kwestie. iProVel w swoim aktualnym stadium wygląda na firmę, która może spełnić wszystkie potrzeby potencjalnego klienta.